en
pl

Agencja Marketingowa Wizerunek patronem medialnym

Agencja Marketingowa Wizerunek ponownie została patronem medialnym Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. AM Wizerunek jest wydawcą m.in. portalu gospodarz.pl.

Gospodarz.pl to pierwszy portal informacyjno-społecznościowy stworzony dla sektora rolno–spożywczego, współfinansowanego w 85% ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, który obiera sobie za podstawowy cel budowanie wzajemnych relacji współpracujących ze sobą gospodarzy i firm.

Został stworzony z myślą o różnych grupach użytkowników, co pozwala zbudować nieograniczoną grupę społeczności internetowej, do której każdy może dołączyć i brać w niej aktywny udział. Umożliwia także samym gospodarzom prezentację swoich usług czy produktów. Dzięki portalowi wszyscy otrzymują dostęp do wirtualnego kanału marketingowego w ramach platformy Gospodarz.pl.

Gospodarz.pl jest portalem o wielowątkowym charakterze. Przede wszystkim jest użyteczny dla samych gospodarzy. Dlatego też, na co dzień redakcja portalu Gospodarz.pl dostarcza aktualnych treści. Jednocześnie współpracuje z firmami, które prezentują swoje produkty i usługi by w jednym miejscu przedstawić całą ofertę dla rolnictwa.

2019-05-16