en
pl

Walor edukacyjny NWZH

Przedszkolaki oraz uczniowie szkół tradycyjnie nie zawiedli i licznie się stawili na Narodowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych.

więcej

Dzień ocen na NWZH

Piątek, czyli pierwszy dzień Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, przebiega pod znakiem ocen. Niektóre z nich odbywają się na specjalnie przygotowanych ringach.

więcej

Zaczynamy NWZH

Zaczynamy Narodową Wystawę Zwierząt Hodowlanych. W ten weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć ponad 1500 zwierząt hodowlanych, które zapełnią pięć pawilonów.

więcej

90 lat temu zwierzęta hodowlane też były w Poznaniu

Dokładnie 90 lat temu otwarto PeWuKę – Powszechna Wystawę Krajową, czyli największą ekspozycję wystawienniczą w historii Polski. Czy wiecie, że podczas PeWuKi również odbyła się Wystawa Zwierząt Hodowlanych?

więcej

Agencja Marketingowa Wizerunek patronem medialnym

Agencja Marketingowa Wizerunek ponownie została patronem medialnym Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. AM Wizerunek jest wydawcą m.in. portalu gospodarz.pl.

więcej

Pisklęta strusi przyjeżdżają do Poznania

Podczas Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, która w najbliższy weekend odbędzie się w Poznaniu zwiedzający będą mogli z bliska zobaczyć m.in. strusie, które zapewni Strusia Kraina & Mobax.

więcej

Polska Press Grupa patronem medialnym

Jednym z patronów medialnych Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych 2019 będzie Polska Press Grupa, wydawca m.in. strefy Agro, która jest dodatkiem do Gazety Pomorskiej.

więcej

Krajowa Rada Drobiarstwa zaprasza do pawilonu 3

Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza do odwiedzenia ekspozycji drobiu w pawilonie 3 podczas Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w dniach od 17 do 19 maja 2019 roku.

więcej