en
pl

Targi wracają do gry!

Targi, kongresy i eventy ruszają od 6 czerwca! Dziś ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dopuszczające organizację wydarzeń pod warunkiem, że w miejscu odbywania się imprezy będzie znajdowała się nie więcej niż 1 osoba na 4m2 powierzchni.

więcej

Firmy wyłudzające dane i opłaty za wpisy do niewiarygodnych katalogów targowych znów aktywne !

Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

więcej

Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

więcej

NWZH 2019 okiem kamery

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego Narodową Wystawę Zwierząt Hodowlanych 2019. Przez cały weekend Poznań odwiedziło 27 500 zwiedzających wystawę.

więcej

Dziękujemy za udział w NWZH

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych już za nami. Wszystkim wystawcom i zwiedzającym serdecznie dziękujemy za udział w największej takiej wystawie w Polsce.

więcej

3. dzień NWZH - galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniego dnia Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych.

więcej

Jestem zbudowany jakością polskiej hodowli – Jan Krzysztof Ardanowski

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podczas Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych 2019.

więcej

Dziś ostatni dzień NWZH

Przed nami ostatni dzień Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych. Co na nas czeka w niedzielę na Targach Poznańskich?

więcej